Abi-raamat

Teretulemast Oblivion serveri unustatud universumi!

Arvad et oled oma oskustes parim ja teed ära ka kõige tugevamatele? Ära ole selles enam nii kindel. Kui tahad meie juures edasi jõuda, ole valmis olema unustatud.
Meie juures on kõik alternatiivne võrreldes ühe klassikalise minecraft serveriga. Kohe alguses saad sa tunda puudutust unustatude poolt, kes kingivad sulle su jõu koos wandiga.

Olles omandanud selle võime võib sinu ja pikk ja raske teekond Meistriteni jõudmiseni alata.

Kadunud maagia.

Meie kõige tugevam jõud peitubki just selles. Kliki lingile et avastada, mida kõike sa teha saad.

Lisaks kadunud maagiaga on meil ühenduses ka kadunud universumid.
Olles juba piisavalt hea maag omandad skilli <Phase> millega saad minna unustatud universumi paralleel maailma, kus sa midagi sama enam ei leia.
Olles eksinud eksled ringi selles täiesti tundmatuseni moondunud maailmas kohates eriti tugevaid koletisi, kes ei ole isegi mitte võrreldavad meie maailma omadega.
Ja oh! Neid tappes omandame veel rohkem maagi oskusi korjates skill pointe.

Olles ringi uidanud nii oma maailmas kui parraleel universumis kohtad nii mõndagi looma kes võiks olla just sinu alluv.
Meie juures on võimalusi palju. Kodusta endale üks pisike armas kana ja kasvata temast kõige jõhkram tapja keda kohanud oled. Asja käik käib lihtsalt. Olles omandanud kodulooma
tuleb valida talle vaid tuleviku tee käik ehk <skilltree> ja sellega jätkata tema arendamist. Arendamine on üli lihtne! Mine tapa koletisi ja võta see pisike sõdalane endaga kaasa, kogudes kogemusi ta level tõuseb muutes veelgi tugevamaks. Ära karda tema surma pärast. Mõned meist on loodud surematuks, ka see pisike järgia sul on üks neist, surres võtavad nad hetke aega ja naasevad sinuni üsna kohe jätkates võitlust koos sinuga. NB! Ära unusta enda järgijat toita!
Et teada saada kuidas seda teha vajuta : Koduloomad