Kadunud maagia

Tulles serverisse saad sa serveri poolt starter paki. (NB! tulles esimest korda serverisse, küsib server kas olete nõud ressurss pakki installima, Vajuta kindlasti JAH!, ilma selleta jääb sul kogu mängu kogemus saamata!)

See sisaldab ühtlasi ka algus wandi. See ongi sinu põhiliseks tööriistaks sellel teekonnal.
Alustades on sul ainult 1 Skill- Magic Missile.

Toimingud on lihtsad – Vasak hiireklõps – Skilli kasutamine/laskmine, ja algsete sätete järgi parem klõps avab skillide menüü.

Mis juhtub kui kasutada skilli (alguses siis Magic Missile)?

Esimese asjana mis sa märkad on see et kasutades skille hakkad sa omandama skill pointe. Skill pointid on vajalikud et omandada wandile uusi skille.
Ühtlasi saab skill pointide eest osta ka kaitseid wandile ja kallim lõbu on juba omandada üks lahedab skin oma wandile ( nt selline nagu esimesel pildil näha on)

Teiseks kasutades korduvalt ühte ja sama skilli arendab see skilli endast kõrgema taseme peale. Olles skill suurema taseme peal teeb see palju rohkem kui esimese taseme skill.

Kuidas arendada wandi ennast ja omandada uusi skille?

Hoides enda võlukeppi käes- näed palju sul on skill pointe sellel wandil. Skillpointid on kuvatud elude ja nälja tabeli vahel leveli numbrina. Ühtlasi leveli täituvuse riba (roheline) on sinu mana. Mis läheb aina tühjemaks kui kasutada palju skille korraga. Selle pärast mitte muretseda, see taastub üsna kiiresti

Olles kogunud natuke skill pointe tuleks minna enchanting laua juurde ja vajutada sellega parema klõpsuga.

1 – Uute skillide õppimine (Pole mõtet muretsemiseks, need ei ole ainukesed skillid mis on , wand põhineb tasemetel , need on algaja skillid)

2 – Skillide arengu jälgimine

3 – Wandile kaitsete lisamine ( Üsnagi kallis lõbu)

4 – Wandi välimuse muutmine –  väga eksklusiivne

5 – Skilli effect värvi muutmine – osasi skille saab värviga mõjutada ( Nt magic missile) – valides sealt endale meeldiva värvi ongi skill just seda värvi.

6 – Wandi effectid – lõbusad lisad et veel täiendada enda wandi välimust.

7 – Wandi süsteemi muutine ( Algajale mitte soovitatav, ainult neile kes teavad millega tegemist) – Ehk siis kui algselt saab wandi menüü avada parema klõpsuga , siis sealt saab menüü avamis viise muuta.

VAATA KA UUTE ESEMETE CRAFTIMIST!

MAGIC ITEMS